Výtvarné tábory

Tábory jsou určeny pro děvčata a kluky, kteří se rádi věnují nejrůznějším výtvarným technikám. Ve tvořivých dílničkách strávíme 4-5 hodin denně. Veškeré výrobky a výkresy si děti po závěrečné výstavě odvážejí domů. Program je členěn na práci v terénu, ve společenské místnosti a na terase. Čas bude i pro koupání, táborák, vaření v kotlících, diskotéku, výlet do lázeňského komplexu, jízdu sedačkovou lanovkou a sjezd Špičáku na koloběžkách, výlet a koupání na Vydře. Večer se budou hrát hazardní hry - casino s ruletou, poker apod., dražba, černé a stínové divadlo. Na terase je sezení pod slunečníky, tři báječné cukrárny ve městečku a bowling.

Kde

penzion Pohádka, Železná Ruda, Šumava, Pokoje 2 - 5ti lůžkové, sprchy a wc na patře. Na každém pokoji televize a umyvadlo s teplou i studenou vodou, společenská místnost s krbovými kamny - jídelna, terasa, zahrada, stolní tenis, garáž na kola, ohniště.

Img_1916Img_1968Img_0611

Program výtvarného tábora:

  • Malba na sklo, batika, korálkování, aranžování.
  • Základy komiksové tvorby.
  • Z malířských technik vyzkoušíme zátiší, portrét i karikaturu.
  • Ubrousková technika - zdobení květináčů, tácků.
  • Práce s přírodninami, vyřezávání z kůry, práce se dřevem
  • Tvorba Šišouna a Kameňáka, a dalších lesních skřítků.
  • Savová technika - dekorování oděvů.
  • Malba noční hvězdné oblohy.
  • Výstavy

Zázemí:

Máme k dispozici rámy na plátna, štětce, korálky, drátky, dlátka, lepidla, vrtačky, nářadí. Potřebné pomůcky z domova: malířská paleta, tempery, peříčka 5 ks, velké tvrdé papírové desky. Fotbalové a volejbalová hřiště, atletické dráhy, 3x hřiště na basket, dvě tělocvičny, hotelový bazén, lanové centrum a dále dostatek vybavení k provozování různých druhů sportů jako např. stolní tenis, badminton, chůdy, vzduchovky, luky apod. Nádherné stezky v šumavských lesích.

Doprava - vlakem

Odjezd z Prahy a z Plzně z hl. vlakového nádraží rychlíkem bez přestupu. Odvoz zavazadel z nádraží v Železné Rudě do pensionu zajištěn.

Stravování

5x denně plná pense - snídaně, přesnídávka, oběd, svačina večeře, pitný režim - šťáva, čaj po celý den.

Termíny:

Kurz č.

Termín

Cena bez dopravy/s dopravou

Účastníci

17
14.7.-19.7.2020                  3260 / 3710Kč šikovní předškoláci a školáci do 15 let
18
16.8.-21.8.2020                  3260/  3710Kč  OBSAZENO školáci a studenti

Úhrada kurzovného: na účet 214161360/0300

VS:číslo kurzu 17,18  SS: datum narození účastníka

PŘIHLÁŠKA na tábor